S300TE4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; bluish green; 6500mcd; 500~505nm; 30mA; 30°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear OLZ.3w6500 YETDA INDUSTRY OLZ.3w6500
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 2400 шт:
Написати відгук
Технічний опис S300TE4G YETDA
LED; THT; 3mm; bluish green; 6500mcd; 500~505nm; 30mA; 30°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear OLZ.3w6500 YETDA INDUSTRY OLZ.3w6500, кількість в упаковці: 1000 шт.