Продукція > YETDA > S300TG4G-C
S300TG4G-C YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; green; 3500mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G-C YETDA OLZ.3w5000
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 3840 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; green; 3500mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G-C YETDA OLZ.3w5000, кількість в упаковці: 100 шт.