S300TP1G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; pink; 3500mcd; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -20~+80°C   OLR.3m0300 YETDA INDUSTRY OLR.3m0300
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300TP1G YETDA
LED; THT; 3mm; pink; 3500mcd; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -20~+80°C   OLR.3m0300 YETDA INDUSTRY OLR.3m0300, кількість в упаковці: 100 шт.