S300TP4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; pink; 300~500mcd; 30mA; 20°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear OLR.3w0500 YETDA INDUSTRY OLR.3w0500
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300TP4G YETDA
LED; THT; 3mm; pink; 300~500mcd; 30mA; 20°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear OLR.3w0500 YETDA INDUSTRY OLR.3w0500, кількість в упаковці: 100 шт.