Продукція > YETDA > S300TW4G YETDA
S300TW4G YETDA
S300TW4G YETDA
info-olb.3w4500.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: S300TW4G-T RoHS LED; THT; 3mm; white; 5000mcd; 30mA; 25°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300TW4G YETDA YETDA
Код виробника: S300TW4G-T RoHS LED; THT; 3mm; white; 5000mcd; 30mA; 25°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 500 шт.