Продукція > YETDA > S300TW4G-T
S300TW4G-T YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; white; 5000mcd; 30mA; 25°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear S300TW4G YETDA OLB.3w4500
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; white; 5000mcd; 30mA; 25°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear S300TW4G YETDA OLB.3w4500, кількість в упаковці: 500 шт.