Продукція > YETDA > S300TW4G-U YETDA
S300TW4G-U YETDA
S300TW4G-U YETDA
info-olb.3w8000.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: S300TW4G-U RoHS LED; THT; 3mm; white; 6000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Технічний опис S300TW4G-U YETDA YETDA
Код виробника: S300TW4G-U RoHS LED; THT; 3mm; white; 6000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.