Продукція > YETDA > S300TW4G-U
S300TW4G-U YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; white; 6000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TW4G-U YETDA OLB.3w8000
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; white; 6000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TW4G-U YETDA OLB.3w8000, кількість в упаковці: 200 шт.