Продукція > YETDA > S300TWW4G-T
S300TWW4G-T
S300TWW4G-T YETDA
info-olbc.3w3000.pdf
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; warm white; 2000~3000mcd; 30mA; 20°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear S300TWW4G-T YETDA OLBC.3w3000
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; warm white; 2000~3000mcd; 30mA; 20°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear S300TWW4G-T YETDA OLBC.3w3000, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300TWW4G-T S300TWW4G-T Виробник : YETDA info-olbc.3w3000.pdf LED; THT; 3mm; warm white; 2000~3000mcd; 30mA; 20°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear S300TWW4G-T YETDA OLBC.3w3000