S300UV1G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; UV; 100~200mcd; 400nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C OLV.3m0250 YETDA INDUSTRY OLV.3m0250
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 349 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300UV1G YETDA
LED; THT; 3mm; UV; 100~200mcd; 400nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C OLV.3m0250 YETDA INDUSTRY OLV.3m0250, кількість в упаковці: 100 шт.