S300UV4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; UV; 70~150mcd; 400~410nm; 30mA; 30°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear OLV.3w0200 YETDA INDUSTRY OLV.3w0200
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 447 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300UV4G YETDA
LED; THT; 3mm; UV; 70~150mcd; 400~410nm; 30mA; 30°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear OLV.3w0200 YETDA INDUSTRY OLV.3w0200, кількість в упаковці: 100 шт.