Продукція > KEMET > S301RS208R2R7W
S301RS208R2R7W
S301RS208R2R7W KEMET
S301Rx_Mar2014.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP 2000F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Tolerance: -0%
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.390" Dia x 4.272" L (60.70mm x 108.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.23mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Capacitance: 2000 F
Voltage - Rated: 2.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 2000F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Tolerance: -0%, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.390" Dia x 4.272" L (60.70mm x 108.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.23mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Capacitance: 2000 F, Voltage - Rated: 2.7 V.