Продукція > ODU > S30F2C-P04LFG0-5000
S30F2C-P04LFG0-5000
S30F2C-P04LFG0-5000 ODU
S30F2C-P04LFG0-5000.pdf
Виробник: ODU
Description: ODU MINI-SNAP PLUG, STY 3, SZ 0,
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 4
Orientation: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP PLUG, STY 3, SZ 0,, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 4, Orientation: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.