S3124X625C
S3124X625C Tri-Star Industries, Inc.
S3124X625C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.37"DIA X 1.13" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.37" Dia x 1.13" H (9.5mm x 28.6mm)
Type: Insert
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.37"DIA X 1.13" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.37" Dia x 1.13" H (9.5mm x 28.6mm), Type: Insert.
Інші пропозиції S3124X625C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3124X625C S3124X625C Виробник : RAF Electronic Hardware S3124X625C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, 5/16"-24 Thread Size, 0.625" Long