S325TC-915
S325TC-915 Nearson Inc.
S325TC-915.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 0dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 2.764" (70.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 0dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 2.764" (70.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active.