S332M33Z5UN6UJ6R
S332M33Z5UN6UJ6R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
sseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 3300PF 1KV Z5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 1KV Z5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 3300 pF.