S342N390J302LT
S342N390J302LT Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 39 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 39 pF.