S3824X750C
S3824X750C Tri-Star Industries, Inc.
S3824X750C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, 3/8"-24 THREAD
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.47" Dia x 1.25" H (11.8mm x 31.8mm)
Type: Insert
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, 3/8"-24 THREAD, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.47" Dia x 1.25" H (11.8mm x 31.8mm), Type: Insert.
Інші пропозиції S3824X750C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3824X750C S3824X750C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_SH_Series-1901137.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, 3/8"-24 Thread Size, 0.750" Long