S3PDB200N16
S3PDB200N16 SIRECTIFIER
S3PDB200Nxx.pdf _Catalogue_2025-2027.pdf
Виробник: SIRECTIFIER
Category: Three phase diode bridge rectifiers
Description: Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 1.6kV; If: 200A; Ifsm: 2.24kA
Type of bridge rectifier: three-phase
Max. off-state voltage: 1.6kV
Load current: 200A
Max. forward impulse current: 2.24kA
Electrical mounting: screw
Mechanical mounting: screw
Version: module
Case: PWS-E
Leads: M6 screws
Max. forward voltage: 1.2V
Features of semiconductor devices: glass passivated
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Three phase diode bridge rectifiers, Description: Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 1.6kV; If: 200A; Ifsm: 2.24kA, Type of bridge rectifier: three-phase, Max. off-state voltage: 1.6kV, Load current: 200A, Max. forward impulse current: 2.24kA, Electrical mounting: screw, Mechanical mounting: screw, Version: module, Case: PWS-E, Leads: M6 screws, Max. forward voltage: 1.2V, Features of semiconductor devices: glass passivated.