S3STM500HIRHSC2
S3STM500HIRHSC2 HellermannTyton
151-29500.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm)
For Use With/Related Products: Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width
Mounting Type: Push In - Fir Tree
Material: Nylon, Impact Resistant, Heat Stabilized, UV Resistant
Type: Dual Opening
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm), For Use With/Related Products: Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width, Mounting Type: Push In - Fir Tree, Material: Nylon, Impact Resistant, Heat Stabilized, UV Resistant, Type: Dual Opening.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3STM500HIRHSC2 S3STM500HIRHSC2 Виробник : HellermannTyton TDS_151_29500_us.pdf Cable Tie Mounts Fir Tree Saddle Mount, Hole Diameter 0.5", Panel Thickness 0.08 - 0.52", PA66HIRHS, Black, 100/pkg