S3STM500HIRHSF1
S3STM500HIRHSF1 HellermannTyton
151-29501.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm)
For Use With/Related Products: Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width
Mounting Type: Push In - Fir Tree
Material: Nylon, Impact Resistant, Heat Stabilized, UV Resistant
Type: Dual Opening
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm), For Use With/Related Products: Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width, Mounting Type: Push In - Fir Tree, Material: Nylon, Impact Resistant, Heat Stabilized, UV Resistant, Type: Dual Opening.