Продукція > IDEC > S3TL-J10-19WY
S3TL-J10-19WY
S3TL-J10-19WY IDEC
S3TLB014075W.pdf
Виробник: IDEC
Terminals Ferrule 2-Wire 17AWG Yellow 19mm Long
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRULE 2WIRE 17AWG YELLOW 19L, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Style: W, Insulation: Insulated, Type: Two Wire, Size: Two x 17 AWG (1.00mm²), Length - Overall: 19.00mm, Length - Pin: 12.00mm.
Інші пропозиції S3TL-J10-19WY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3TL-J10-19WY Виробник : IDEC S3TLB014075W.pdf Description: FERRULE 2WIRE 17AWG YELLOW 19L
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Style: W
Insulation: Insulated
Type: Two Wire
Size: Two x 17 AWG (1.00mm²)
Length - Overall: 19.00mm
Length - Pin: 12.00mm