S41C083820JP
S41C083820JP CTS Resistor Products
CTS-Resistors-S4x-Series-Datasheet.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY, CONCAVE, 4 RES 0402,
Resistance (Ohms): 82
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 31.25mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Supplier Device Package: 0804
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Number of Resistors: 4
Написати відгук
Description: RES ARRAY, CONCAVE, 4 RES 0402,, Resistance (Ohms): 82, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 31.25mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Supplier Device Package: 0804, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Number of Resistors: 4.
Інші пропозиції S41C083820JP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S41C083820JP S41C083820JP Виробник : CTS Electronic Components S4x-1381810.pdf Resistor Networks & Arrays RES ARRAY, CONCAVE, 4 RES 0402, ISOLATED, 82 OHMS +/-5%