S41X043161GP
S41X043161GP CTS Resistor Products
S4x.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY, CONVEX, 2 RES 0402, I
Resistance (Ohms): 160
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Number of Resistors: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY, CONVEX, 2 RES 0402, I, Resistance (Ohms): 160, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Supplier Device Package: 0404, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Number of Resistors: 2.
Інші пропозиції S41X043161GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S41X043161GP S41X043161GP Виробник : CTS Electronic Components S4x-1381810.pdf Resistor Networks & Arrays RES ARRAY, CONVEX, 2 RES 0402, ISOLATED, 160 OHMS +/-2%