S436B-TT25
S436B-TT25 SYSTEM 7 SECURITY
Виробник: SYSTEM 7 SECURITY
Category: RFID modules and readers
Description: RFID sticker; 13.56MHz; ISO: ISO 14443A; 7BROM; Ø25mm; disk
Frequency: 13.56MHz
Shape: disk
ISO standard: ISO 14443A
Type of communications module: RFID sticker
Body dimensions: Ø25mm
Memory: 7B ROM
на замовлення 417 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RFID modules and readers, Description: RFID sticker; 13.56MHz; ISO: ISO 14443A; 7BROM; Ø25mm; disk, Frequency: 13.56MHz, Shape: disk, ISO standard: ISO 14443A, Type of communications module: RFID sticker, Body dimensions: Ø25mm, Memory: 7B ROM.