S440X250C
S440X250C Tri-Star Industries, Inc.
S440X250C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.15"DIA X 0.52" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.15" Dia x 0.52" H (3.9mm x 13.1mm)
Type: Insert
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.15"DIA X 0.52" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.15" Dia x 0.52" H (3.9mm x 13.1mm), Type: Insert.
Інші пропозиції S440X250C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S440X250C S440X250C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_SH_Series-1901137.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, 4-40 Thread Size, 0.250" Long