S467AH-915
S467AH-915 Nearson Inc.
S467XX-915.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 2dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.480" (190.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 2dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 7.480" (190.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.