S469AM-915
S469AM-915 Nearson Inc.
S469AM-915.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 5dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 19.803" (503.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
на замовлення 69 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 5dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 19.803" (503.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active.