S4924-103K API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 485MA 1.62OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10uH 10% 102ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-103K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-103K S4924-103K Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 10uH 10% 102ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924-103K S4924-103K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 10uH 10% 102ohm Shielded SMT Induc