S4924-225K API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 104MA 33.8 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 2200uH 10% 33.8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-225K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-225K S4924-225K Виробник : Delevan S4924.pdf RF Inductors - SMD 2200uH 10% 33.8ohm Shielded SMT Induc