S4BE30-900-S
S4BE30-900-S Banner Engineering
230288.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains S4B Type 4 Safety Light Curtain, Emitter; Resolution: 30 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 900 mm (35.4 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cordset/M12 Pigtail Ordered Separately
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAFETY LIGHT CURTAIN, EMITTER, Features: Transmitter Only, Packaging: Box, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 900mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції S4BE30-900-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Transmitter Only
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 900mm