S501-315-R Cooper Bussmann
Виробник: Cooper Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 3.15A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Ceramic BSI/CCC/CSA/IMQ/SEMKO/VDE
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S501-315-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S501-315-R Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Elx_DS_2051_S501_Series-335890.pdf Cartridge Fuses S501 315mA