Продукція > KEMET > S501DC107W2R7A
S501DC107W2R7A
S501DC107W2R7A KEMET
S501_Series_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP 100F 0% +20% 2.7V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.6mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Capacitance: 100 F
Voltage - Rated: 2.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 100F 0% +20% 2.7V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.6mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Capacitance: 100 F, Voltage - Rated: 2.7 V.