Продукція > IDEC > S51-PR-5-C10-PK
S51-PR-5-C10-PK IDEC
Виробник: IDEC
Description: 952701421 SENSOR 18MM TUBULAR
Packaging: Bulk
Sensing Distance: 0" ~ 3.937" (0mm ~ 100mm)
Sensing Method: Diffuse
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Output Configuration: PNP-NC/NO
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1ms
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M12
Light Source: Infrared (880nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 952701421 SENSOR 18MM TUBULAR, Packaging: Bulk, Sensing Distance: 0" ~ 3.937" (0mm ~ 100mm), Sensing Method: Diffuse, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Output Configuration: PNP-NC/NO, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1ms, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, M12, Light Source: Infrared (880nm).