S5151290P12NF TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.5GHZ SECTOR CAB BRK 12"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz
Gain: 12dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Sector
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 5.5GHZ SECTOR CAB BRK 12", Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, Gain: 12dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Sector, Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz.