S51512MP10NF TE Connectivity Laird
ANT-DS-S57212AMP-51512%200317.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.3GHZ PANEL CAB BRKT 10"
Features: Cable - 254mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz
Applications: WiMax™
Gain: 12dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.500" (38.10mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.3GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Написати відгук
Description: RF ANT 5.3GHZ PANEL CAB BRKT 10", Features: Cable - 254mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz, Applications: WiMax™, Gain: 12dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.500" (38.10mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.3GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active.