S5153WBPX36RSM TE Connectivity Laird
ANT-DS-S5153WBPX%200611.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.5GHZ WHIP STR BRKT MT
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz
Applications: WiMax™, WLAN
Gain: 6dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 11.500" (292.10mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 10 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 5.5GHZ WHIP STR BRKT MT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz, Applications: WiMax™, WLAN, Gain: 6dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 11.500" (292.10mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 10 W.