Продукція > QLIGHT > S60ADB-24-A
S60ADB-24-A
S60ADB-24-A QLIGHT
S60AD-series.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Light and Sound Signalling Devices
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; bulb; amber; IP54; Ø86x233mm
Light source: bulb
Manufacturer series: S60AD
Signalling method: continuous light; flashing light
IP rating: IP54
Type of signaller: lighting-sound
Operating temperature: -30...50°C
Body dimensions: Ø86x233mm
Current consumption: 556mA
Supply voltage: 24V DC
Sound level: 100dB (d=1 m)
Colour: amber
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; bulb; amber; IP54; Ø86x233mm, Light source: bulb, Manufacturer series: S60AD, Signalling method: continuous light; flashing light, IP rating: IP54, Type of signaller: lighting-sound, Operating temperature: -30...50°C, Body dimensions: Ø86x233mm, Current consumption: 556mA, Supply voltage: 24V DC, Sound level: 100dB (d=1 m), Colour: amber.