Продукція > QLIGHT > S60ADB-24-G
S60ADB-24-G
S60ADB-24-G QLIGHT
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; bulb; green; IP54; Ø86x233mm
Light source: bulb
Type of signaller: lighting-sound
Operating temperature: -30...50°C
Body dimensions: Ø86x233mm
Current consumption: 556mA
Supply voltage: 24V DC
Sound level: 100dB (d=1 m)
Colour: green
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; bulb; green; IP54; Ø86x233mm, Light source: bulb, Manufacturer series: S60AD, Signalling method: continuous light; flashing light, IP rating: IP54, Type of signaller: lighting-sound, Operating temperature: -30...50°C, Body dimensions: Ø86x233mm, Current consumption: 556mA, Supply voltage: 24V DC, Sound level: 100dB (d=1 m), Colour: green.