Продукція > QLIGHT > S60ADL-24-A
S60ADL-24-A
S60ADL-24-A QLIGHT
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; LED; amber; IP54; Ø86x233mm
Type of signaller: lighting-sound
Supply voltage: 24V DC
Signalling method: continuous light; flashing light
Light source: LED
Colour: amber
IP rating: IP54
Body dimensions: Ø86x233mm
Sound level: 100dB (d=1 m)
Manufacturer series: S60AD
Current consumption: 125mA
Operating temperature: -30...50°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; LED; amber; IP54; Ø86x233mm, Type of signaller: lighting-sound, Supply voltage: 24V DC, Signalling method: continuous light; flashing light, Light source: LED, Colour: amber, IP rating: IP54, Body dimensions: Ø86x233mm, Sound level: 100dB (d=1 m), Manufacturer series: S60AD, Current consumption: 125mA, Operating temperature: -30...50°C.