S60D120A-MAA00S2
S60D120A-MAA00S2 Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
s42d110a-series-reducer-model.pdf
Виробник: Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
Description: The S60D120A-MAA00S2 stepper mot
Packaging: Case
Features: Integrated Controller
Voltage - Rated: 2.2VDC
Size / Dimension: Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm)
Type: Hybrid
Step Angle: 0.018°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 566.57 / 4000
NEMA Frame Size: 23
Current Rating (Amps): 2 A
Coil Resistance: 1.1 Ohms
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: The S60D120A-MAA00S2 stepper mot, Packaging: Case, Features: Integrated Controller, Voltage - Rated: 2.2VDC, Size / Dimension: Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm), Type: Hybrid, Step Angle: 0.018°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 566.57 / 4000, NEMA Frame Size: 23, Current Rating (Amps): 2 A, Coil Resistance: 1.1 Ohms.