S60D120A-MAA8S2
S60D120A-MAA8S2 Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
s42d110a-series-reducer-model.pdf
Виробник: Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
Description: Explore the S60D120A-MAA8S2 step
Packaging: Case
Features: Integrated Controller
Voltage - Rated: 2.2VDC
Size / Dimension: Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm)
Type: Hybrid
Step Angle: 0.1°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 424.93 / 3000
NEMA Frame Size: 23
Current Rating (Amps): 2 A
Coil Resistance: 1.1 Ohms
на замовлення 2386 шт:
Написати відгук
Description: Explore the S60D120A-MAA8S2 step, Packaging: Case, Features: Integrated Controller, Voltage - Rated: 2.2VDC, Size / Dimension: Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm), Type: Hybrid, Step Angle: 0.1°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 424.93 / 3000, NEMA Frame Size: 23, Current Rating (Amps): 2 A, Coil Resistance: 1.1 Ohms.