S6678ZOV151RA250 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 150VAC/200VDC 22000A 236V Radial
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук