S6678ZOV231RA360 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 230VAC/300VDC 18000A 362V Radial
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук