S6678ZOV551RA690 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 550VAC/700VDC 15000A 864V Radial
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук