S6678ZOV751RA900 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 750VAC/900VDC 15000A 1200V Radial
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук