S680J31U2MR63V7R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
sseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 68PF 3KV U2M RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: U2M
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 3KV U2M RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: U2M, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 68 pF.