S682Z39Y5VN6UJ5R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
sseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 6800PF 1KV Y5V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 6800 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 1KV Y5V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 6800 pF.