S765N-868
S765N-868 Nearson Inc.
S765N-868.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: 867-869MHZ N JACK M2M OUTDOOR AN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 867MHz ~ 869MHz
Gain: 2dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.039" (77.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 868MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 867-869MHZ N JACK M2M OUTDOOR AN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 867MHz ~ 869MHz, Gain: 2dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.039" (77.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 868MHz.