S765N-915
S765N-915 Nearson Inc.
S765N-915.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ DOME N MALE PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 2dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.835" (72.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ DOME N MALE PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 2dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.835" (72.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.